O mnie

Od 2008 r. jestem z winem w ciągłej relacji, codziennej i intymnej, ale też podróżując po krajach, winnicach, poznając ludzi, smaki i opowieści wokoło butelki. Blog Wine O’Clock powstał z inspiracji, jaką niesie dla mnie wino. To miejsce na spotkanie z drugim człowiekiem, który swoją pasją, oddaniem i „przybiciem piątki” z naturą ofiaruje nam – miłośnikom wina – coś najcenniejszego. Kawałek własnego życia. Eksploracja winnego świata, zwłaszcza z perspektywy podróży i poznania nowych inspirujących ludzi, jest tym, w czym chcę żebyście uczestniczyli razem ze mną.

Nazwa – Wine O’Clock – wydała mi się oczywista. Wino to cała kultura i dziedzictwo, które z niego wypływają. Warto wiedzieć z czego i skąd się wywodzimy. Szczególnie w dzisiejszym, zabieganym świecie, gdzie wszystko robimy pod dyktando „dedlajnów”, trzeba się zatrzymać i znaleźć chwilę na wino. Uwierzcie, odwdzięczy Wam się z nawiązką.

Oprócz Wine O’Clock znajdziecie mnie także w starszych tekstach na blogu Z winem do kina (gdzie przez kilka lat do filmów dobierałem smakowo i ideowo współbrzmiące wina). Moje teksty przeczytacie też w archiwalnych artykułach na Winicjatywie – największym w Polsce portalu o winie.

Zawsze jest czas na wino! Zapraszam do winnej włóczęgi.

Piotr Wdowiak

————————————————————————————————————–

Skala ocen (od – do):
(******) – wybitne, jedno na milion, olśnienie

(*****) – bardzo dobre – znakomite

(****) – dobre – niezwykle interesujące

(***) – sprawiające pewną – dużą przyjemność

(**) – słabe – akceptowalne

(*) – niestrawne – słabe, aż boli

Jeśli interesuje Cię nawiązanie współpracy wejdź tutaj.

%d blogerów lubi to: